FC Mazáci 1 : 2 Chemostav Vatikán ( 1.kolo )

FC MAZÁCI   1 : 2 CHEMOSTAV VATIKÁN

Branka : M. Bartoš ( Šnejdr )

Hráč zápasu : Šnejdr

Sestava : Kopečný - J.Němec, M. Bartoš, Portyš, - Šnejdr, L.Němec, F.Bartoš.

V historicky prvním zápase sezony  čekal Mazáky nepříjemný soupeř. V první půli nám nic až na dvě individuální akce v podání L.Němce a Šnejdra nedovolil.

Vatikán skutečně ovládl celé hřistě a opaření Mazáci si nebyli schopni ani kloudně přihrát.

Do druhé půle, za stavu 0 : 2, ale nastoupili FCM jako vyměnění, svého soupeře  zatlačili a hrálo se převážně na branku Vatikánu.

Zvýšený tlak přinesl ovoce, když si pěkně vyměnili míč Šnejdr s novou posilou Markem Bartošem, který prostřelil vynikajícího brankáře soupeře.

Bohužel i přes řadu dalších šancí se FCM už vyrovnat nepodařilo. V poslední minutě ještě scházel L. Němcovi krok k vyrovnání po nástřelu Portyše.

Kdoví, jak by utkání dopadlo, kdyby se hrálo ještě alespoň 5 minut, neboť vyrovnání bylo dlouho naspadnutí:-)...