FC Mazáci 4 : 6 Jets From Slovan (10.kolo)

08.06.2014 08:00

4 : 6

Branky : L.Němec ( Šnejdr ), J.Němec (L.Němec), Rosenbaum (L.Němec), Čáp (L.Němec)

Hráč utkání : Lukáš Němec

Sestava : Kopečný - Portyš, L.Němec, Čáp - J.Němec, Šnejdr, Rosenbaum.

V tomto utkání měli Mazáci daleko více brankových příležitostí, ale proměnili pouze cca každou pátou,

zatímco soupeř každou třetí šancí nemilosrdně trestal...

Mazáci velmi rychle prohrávali 0:2 pak sice snížil kapitán Něma tečovanou střelou levou nohou.

Ovšem Mazáci poté znovu inkasovali a do konce poločasu se vzpamatovávali z vývoje utkání.

Ve druhé půli divoký fotbal pokračoval ve stejném duchu, zatímco soupeř,zejména tedy jeho kapitán Málek,

neměl se skórováním problém, tým Mazáků neustále razítkoval tyče,trefoval obránce na brankové čáře nebo

nechával vynikat nestárnoucího brankář Jets.

Nakonec L.Němec zvládl ještě připravit 3 branky pro své spoluhráče,ale ani to nestačilo.

Do příštích zápasů je potřeba zlepšit obranou činnost útočníků, koncovku a hlavně taktickou stránku hry.

V souboji kapitánů nakonec zvítězil střelec Málek nad nahrávačem Němcem.